Údržba bazénu může být někdy náročná. Je opravdu velmi důležité pravidelně kontrolovat bazénovou vodu a dodávat do ní všechny potřebné přípravky bazénové chemie. Základním přípravkem pro ošetření bazénové vody je v prvé řadě každopádně chlor, který je k dostání v mnoha různých podobách od tekutého chloru až po tablety s různými dalšími látkami.

bazén

Dále je důležité pravidelně kontrolovat PH vody, které je rozhodující pro správnou funkci všech chlorových přípravků a pokud je PH bazénové vody v nerovnováze mohou se v bazénové vodě množit řasy. Také je nutné sledovat tvrdost vody, aby se Vám v bazénu a na bazénovém příslušenství neusazovaly vápenaté krusty, které by mohly taktéž Váš bazén poškodit.

tobogán

Může se zdát, že údržba bazénu je náročná jak časově, tak i finančně, když člověk vidí, kolik potřebuje přípravků, ale tak tomu být nemusí, pokud využijete naší skvělé nabídky a pořídíte si přípravek multi tablety 5v1, které zajistí Vaší bazénové vodě všechno potřebné. Není nutné si pořizovat zásoby všech již zmíněný přípravků, protože multifunkční přípravek 5v1 je obsahuje všechny a mnohem víc.
Základem tablet 5v1 je samozřejmě chlor, díky němuž se obsahu celého bazénu dostane dostatek aktivního chloru. Dále tento přípravek také stabilizuje PH vody, takže už nepotřebujete přípravek na snížení nebo zvýšení PH vody. Díky tomu, že udržuje vápenaté ionty v rozpustné formě, tudíž se neusazují a Vy nepotřebujete změkčovač vody. A v poslední řadě také usnadňují vysrážení mechanických nečistot a tím Vám usnadňují čištění bazénu.

Vidíte tedy, že údržba bazénové vody nemusí být nijak složitá ani finančně náročná, pokud se spolehnete na ty správné přípravky. U nás najdete samozřejmě kromě tohoto skvělého přípravky i další přípravky bazénové chemie a samozřejmě také velký výběr bazénového příslušenství. Díky našim produktům si budete moci užívat vodních radovánek bez starostí.