Trápí vás záznam v registru? Pak se řadíte k velké skupině lidí, kteří jsou na tom obdobně jako vy. A také máte s velkou pravděpodobností zájem o půjčku, protože záznam v registru začne většinu lidí nejvíce trápit v situaci, kdy si potřebují půjčit peníze. Jindy si ho pravděpodobně ani příliš nevšimnete, pokud náhodou nemáte na krku exekutora.

nezávislost

Nicméně pokud jde o půjčky, pak může být vaše situace problematická především z toho důvodu, že vám se záznamem v registru v žádné bance nepůjčí. Jakmile banka zjistí, že máte záznam v bankovním anebo v nebankovním registru, tak vaši žádost o půjčku okamžitě zamítne. A to bez ohledu na to, zda jde o záznam, který je významný anebo spíše o takový, který jste získali naprostým nedopatřením, třeba díky tomu, že jste se zpožděním uhradili zdravotní či sociální pojištění anebo třeba fakturu za energie.

Problém je ovšem v tom, že lidé peníze k životu nezbytně potřebují. A potřebují je o to více, když se ocitnou v situaci, kdy potřebují rozjet své podnikání, potřebují si půjčit proto, aby získali lepší práci anebo překlenuli nějaké nepříznivé životní období. Nic takového ovšem klasické banky nezajímá.
Avšak na světě naštěstí nejsou jen tradiční bankovní domy, ale také nebankovní společnosti. Pokud jde o půjčky, tak jsou mnohem vstřícnější a velkým rozdílem oproti bankám je především to, že jsou vám schopny ušít půjčku přesně na míru vašim potřebám.

růst peněz

Takže jestliže na své peníze spěcháte, neváhejte se co nejdříve podívat na webové stránky spolehlivé nebankovní společnosti, na kterých najdete mimo jiné i online formulář žádosti o hypotéku bez registru. Ten vyplníte během několika málo okamžiků a o nic víc už se starat nemusíte. Zástupci nebankovní společnosti vás na své vlastní náklady kontaktují a vyřeší za vás vše potřebné, a vy už se následně budete moci pouze rozhodnout, zda kývnete na jejich vstřícnou nabídku.