Stěhujete se, kupujete větší kus nábytku nebo třeba stavební materiál a není k dispozici rozvážková služba? Řešení není ani tak složité, stačí najít v inzertních novinách nebo na internetu některou z mnoha firem, která se zaobírá dopravou a půjčovnou užitkových automobilů. Pokud tedy nemáte známého, který by byl ochotný Vám nabídnout dodávku, potažmo svou pomoc, tak zcelajistě kontaktujte renomovaného autodopravce – autopůjčovnu. Dobrá půjčovna užitkových vozů má dozajista celou škálu dodávek, ať už značek nebo velikosti úložného prostoru. Samozřejmé jsou i doplňkové služby, které nám pomohou a zjednoduší práci při nakládce nebo vykládce.

Každá z dodávek by měla být nejen kvalitní, což už je dnes snad samozřejmé, ale měla by být pravidelně servisována, taktéž mít zákonné a havarijní pojištění. Samozřejmostí by měla být dálniční známka pro „komfortní“ cestování po celé České republice. Dle mého názoru je dobré když má dodávka taktéž tažné zařízení a autopůjčovna v doplňkových službách je schopná půjčit přívěsný vozík a to jak normální tak na auta. Jsme občas v situaci, že potřebuje odvést automobil a nevíme kde se obrátit a toto je ta správná adresa.

dodávky k zapůjčení

Pokud jsme zabrousili do doplňkových služeb, tak pokud se stěhujeme je dobré mít rudl a stěhovací háky, to bych si určitě doporučil. Určitě je dobré když dané půjčovna nabízí navigaci, není vždy potřeba, ale někdy se opravdu hodí.

Další nadstavbou je určitě předání užitkového vozu. Je mnoho půjčoven které jdou zákazníkovi na ruku a dovezou mu dodávku na předem domluvené místo bez zvláštních poplatků. Vše je v ceně zapůjčení. Pak už je samozřejmě na Vás zda si troufnete odvozit vše sám a nebo trochu připlatíte a necháte vše na firemním řidiči. Obojí má své výhody i když ta s řidičem je dle mého názoru lepší i když dražší. Pokud budete jezdit sám tak budete muset mít dle nákladu nějaké lidi k ruce a navíc pokud nabouráte je to hodně těžký proces. Pokud si ovšem pronajmete auto i s řidičem tak u firem které chtějí dál podnikat a ne jen chvilkově vydělávat je řidič k ruce a pomůže se vším co je potřeba. Je to samozřejmě dražší varianta, ale ne natolik při pomyšlení co se může v dnešním provoze stát.

Další a nepostradatelnou službou by mělo být i převoz materiálu, stěhování nebo cokoliv jiného do zahraničí. To už je ovšem služba, která je důležitá, ale na toto je třeba se informovat přímo u dopravce, za jakých podmínek je schopný jezdit v zahraničí.

tady by chtěl jet každý

Pokud už si vyberete službu autopůjčovny je určitě se potřeba porozhlédnout se, protože v ceně by mělo být určitě dost kilometrů zdarma, ale to už je otázka každé služby. Toto vše co jsem Vám napsal určitě splňuje autodoprava po celé Evropě Rentcarservis, která Vám je schopná nabídnout nejen práci, ale taktéž odpočinek. Můžete se totiž v jeho mikrobusech vydat na cesty do známých i neznámých oblastí, vše je jen na Vás. No neváhejte práci i zábavu najdete při půjčení dobré užitkového automobilu a to s řidičem i bez něj.