Hodně lidí si v dnešní době odkládá peníze delší dobu. A poté si vybírá luxusnější letoviska a resorty. A k tomu samozřejmě patří i luxusnější hotely. Ale nepředstavujte si pod pojmem luxusní hotel žádný extra přepych. I překrásný hotel nemusí být někde v centru co nejblíže nejfrekventovanějším plážím. Může to vypadat i tak, někde v soukromé chatrči, na soukromém ostrůvku. Skryti před zrakem otravných turistů. Jen vy a vaši nejbližší. A malý kolektiv personálu kolem vás. Tak přesně takové luxusy vás mohou čekat v Karibském ráji a na Bali. Například Bali. Překrásný, čistý, dech beroucí ostrov v Indonésii.

Balijské tance

Zde právě máte ten luxus intimních míst a tajuplné zátoky. Spolu s mnoha službami, kde se můžete nechat do nekonečna rozmazlovat. Ostrov je plný kopců, hor a činných sopek. Také tam uvidíte díky pěstování rýže, mnoho teras. Také uvidíte mnoho překrásných skalnatých útesů. Můžete se kochat, jak se příliv tříští v nekonečném koloběhu o skaliska. Spousta nádherných písčitých pláží a snad nekonečný přísun sluníčka. Můžete meditovat při prvních slunečních paprscích. A přitom hledět do azurově modrého moře. Prostě nádhera. Za pár měsíců navíc, kdy budete střádat peníze to určitě stojí. Nikdy na to nezapomenete.

Karibské moře

A pokud vás trochu krása moře a pláží omrzí. Vydejte se určitě do centra města. Nejen, že potkáte milé místní lidi, ale navštívíte mnoho posvátných, krásných chrámů. A pokud budete mít štěstí zkusíte i balijské tance. Pro srovnání teplot. U nás aktuálně od minus čtyř stupňů celsia. A na Bali je krásných 26 stupňů celsia. Takže se tu ohřejete v jakoukoliv roční dobu. Podobné je to i na ostrovech Karibských. Ostrovy se nacházejí blízko Jižní Americe. Jsou obklopeny Mexickým zálivem a Floridským průlivem a severním Atlantickým oceánem. Mezi ostrovy v Karibském moři patří: Antily, Baham. Jsou tam překrásné bílé písčité pláže. A nádherná průzračná voda, která je uchvacující. A vy si jí určitě zamilujete hned na první pohled. Jako další známé ostrovy tu najdete: legendární Jamajku, nádhernou a divokou Kubu, stejně jako Portoriko, Dominik, Martinik a Barbados. Prostě tyto dovolené jsou snové. A zaručují vám intimitu, klid a nadhled. A obrovskou dávku relaxace a pohody. Jsou to skvostné dovolené, na které budete dlouho vzpomínat.