Milujete sladké a nedokážete si život bez těchto dobrot představit? Pokud ano, tak zavítejte k nám a rozmazlete si ještě více své chuťové pohárky! Kousek dortu nebo něco jiného? Také jste čokoholik? Ano někdo miluje sladké a někdo zase ne. Sladké je dobré na nervy, to už se vědělo dávno před několika desítkami nebo dokonce stovky let. Jenomže všeho s mírou. Protože jakmile budete jíst denně ve velkém sladké, vaše tělo vám rozhodně nepoděkuje. Ale na oslavy narozenin, loučení se svobodu nebo snad dokonce mlsání do práce, je malý dortík skutečně dobrý.

sladkosti

Pokud navíc nemáte čas díky své velmi náročné práci, na pečení a raději si jdete koupit něco dobrého, a navíc za rozumnou cenu, která vás rozhodně nezruinuje, pak je dobré zavítat právě k nám, a vybrat si z naší bohaté nabídky. Cupcakes nebo větrník? Kdo miluje klasiku ten se u nás najde, a ten kdo zase miluje moderní cukrařinu ten také! Zavítejte k nám tak jen vy, anebo přijďte s celou rodinou a vyberte si to, po čem vaše srdce už tak dlouho touží. Malinký kousek ve vás zanechá jen ty nejkrásnější pocity, které vám možná vyplynou i z vašeho dětství kdy jste jako malí byli u babičky a ta vám s láskou krájela ten výtečný koláč, jeho vůně vás tak navíc doprovází po celá ta dlouhá léta.

dort

Kdo navíc miluje tvaroh ten si přijde na své. Každý nemusíte totiž hořkou čokoládu, ale raději si pochutná na něčem naprosto jiném. Navíc máme také kavárnu, a proto milovníci dobré kávy si k nám rozhodně cestu najdou, a to třeba již dnes. Proto si váš dlouho naplánovaný výlet můžete spojit s cestou právě k nám, a dopřát si tak sladkou odměnu. Pokud navíc sháníte na poslední chvíli dortík nebo něco na mls, tak vás rozhodně nenecháme ve štychu, protože tu jsme právě pro naše zákazníky, kteří jsou pro nás na prvním místě. Jestliže máte jakékoliv dotazy na naši nabídku nebo potřebujete objednat dort na vaši oslavu, rozhodně nás neváhejte kontaktovat cukrárnu v Hradci Králové, protože vám mile rádi pomůžeme, a také samozřejmě poradíme.