Většina z nás to zažila nebo zažije z léčebných důvodů a asi nikdo to nevydržel déle, než mu přikázali lékaři.

Většina z nás to zkusila dobrovolně a jak dlouho to vydrželi to ví jen oni, ale nikdo to nevydrží dlouho. Víte, o čem je řeč? No přece o dietách!

Dietu nám může nařídit lékař. V tom případě, chceme-li se uzdravit, nebo chceme-li, aby se nemoc nezhoršovala, nezbývá nám nic jiného, než změnit jídelníček a striktně dodržovat lékařské rady. Držet dietu, když víme, že nám to pomůže, že dojde ke zlepšení zdravotního stavu, tak většinou se podřídíme a dietu držíme. Porušení diety nám většinou dá tělo hned poznat, takový žlučníkový záchvat, nebo záchvat dny. To si příště rozmyslíme, jestli dietu dodržovat nebo ne.

hubnutí

Často držíme dietu ve snaze zhubnout. Myslíme si, že nějaký druh diety vyřeší to, že jsme se dlouhodobě vyhýbali pohybu a stravovali nezdravě. Zkoušíme diety hollywoodských hvězd, keto, dělenou stravy a stovky dalších diet. Ale co si neuvědomujeme, že žádnou dietu nikdy nevydržíme držet věčně. Když dietu porušíme, nepřijde žádný záchvat, spíše si po měsíci diety spokojeně nacpeme břicho, a maximálně máme výčitky svědomí. Jak ale vyřešit, když skutečně potřebujeme zhubnout? Můžete zkusit účinné koktejly na hubnutí Goodly. Není to žádný zázračný koktejl ve smyslu, že jej vypijete a kila vám samy od sebe zmizí, ale je to koktejl, kterým můžete efektivně nahradit jedno jídlo, dáte tělu všechny výživné látky, a proto tělo nebude hladovět a nebude si dělat zásoby.

dieta

Hubnoucí koktejly nejsou jen doplňkem stravy pro hubnoucí, ale dají se použít i pro sportovce, kteří potřebují rychle doplnit energii např. při náročném tréninku.

Hubnoucí koktejly nejsou nízkoenergetické, proto si je nepřidávejte k běžnému jídlu, ale jako rychlou a potřebnými prvky nabitou náhradu jednoho z vašich běžných denních jídel.