Křivé zuby nebo jiné zubní deformity jsou nežádoucí, protože nejenom, že kazí jinak krásný úsměv, ale také mohou způsobovat zdravotní potíže. Pokud tedy i vy trpíte na křivý chrup, tak je na čase, abyste s tím něco udělali, a získali konečně vysněný úsměv od ucha k uchu, na který budete moci být hrdí. Na rovnání zubů není nikdy pozdě, i když samozřejmě i zde platí, že čím dříve, tím lépe. Náprava je tehdy mnohem snadnější, to však ale neznamená, že to nejde i v dospělosti. Jde, a spousta lidí se pro úpravu svého chrupu rozhodne právě až v dospělosti. Jděte do toho tedy i vy a probojujte se k vysněnému úsměvu.

kovová rovnátka

Neviditelná rovnátka si zamilujete

Kdybyste se zeptali dospělých lidí s křivým chrupem, proč si nenechali svůj úsměv již zpravit, nejčastěji vám odpoví, že to bylo z toho důvodu, že odmítají klasická kovová rovnátka. Jedná se o poměrně nevzhlednou záležitost, do které se samozřejmě spoustě lidí nechce, ať už z důvodu osobního komfortu, nebo třeba z důvodu každodenní práce s lidmi, kde je vyžadován reprezentativní vzhled. Štěstím však je, že v dnešní době nabízí ortodoncie v Praze mnohem širší možnosti, klasická drátová rovnátka jsou jen jednou z nich.

nasazovací rovnátka

Vaše malé tajemství

Neviditelná rovnátka jsou obrovským hitem. Je to totiž způsob, jak získat vysněný úsměv bez toho, aniž by o tom věděli v průběhu ostatní. Jedná se o jakési destičky, které si budete každý den nasazovat na své zuby. Je potřeba je vždy před jídlem vyjmou, v noci samozřejmě opět nasadit. Tyto destičky jsou vyrobené na míru, a to okamžitě po vytvoření léčebného plánu. V závěru dostanete až desítky párů jednotlivých destiček, které budete každých čtrnáct dní vyměňovat. S každou novou destičkou budete o kousek blíže vysněnému výsledku. Obrovským benefitem je, že už předem přesně víte, na kolik týdnů, respektive měsíců, léčba bude.