Pořídit si v dnešní době telefon není nic složitého. To není jako kdysi, kdy se čekávalo na pevnou linku celou věčnost a o existenci nějakých mobilů nemělo lidstvo ani potuchy. Dnes si stačí zajít do obchodu a každý má nějaký z mnoha druhů aparátů, než bys řekl švec. A k němu si neméně snadno sežene i telefonní číslo.telefon v ruce
Jenže jaké číslo! Kolikrát trvá i jemu samotnému celou věčnost, než se ho naučí, a i pak aby si ho průběžně opakoval, aby ho zase nezapomněl. Protože telefonní čísla, to jsou kombinace devíti číslic, z nichž se nesmí zapomenout či poplést ani jedna, pokud se člověk chce dovolat tam, kam má. A jak složité to teprve je, když si ho má zapamatovat někdo další jako jeden ze svých důležitých kontaktů, jež musí uchovat v paměti též!
Jistě, každé telefonní číslo se dá někam zapsat nebo uložit. Jenže tady je pak kolikrát neméně složité vzpomenout si, kde je tato informace zaznamenána, a musí být dostupná kdykoliv a kdekoliv, když se vyskytne potřeba volat. A nedej bože, aby někdo takový záznam ztratil!
Prostě problémy a zase problémy. Jež se ale dají vlastně přímo překvapivě snadno vyřešit. A to tím, že má člověk takové telefonní číslo, jež si lze zapamatovat docela jednoduše.starý telefon
Ovšem jak k němu přijít? Stoupnout si někde v obchodním domě k vyloženým SIM kartám a donekonečna je přebírat?
Ne. K získání takového naprosto dokonalého čísla jsou třeba zlatá čísla VIP čísla. Právě tady se najde to, co je nejžádanější, to, co se skvěle pamatuje a tudíž se to hodí pro každého, kdo potřebuje být kontaktován a tudíž má enormní zájem o to, aby jeho číslo nikdo nezapomněl.
Na anonymních předplacených kartách si tu lze pořídit zlatá čísla všech našich nejvýznamnějších mobilních operátorů, jež si tu může kdokoliv koupit. Respektive si je může nechat darovat, dejme tomu k narozeninám nebo pod stromeček.
A pak už dotyčný nebude nikdy zapomenut.