Otázka, kterou si především na konci školního roka pokládá mnoho škol a učitelů. Škola je sice především o vzdělávání, ale je také prostředím, které má v dětech zanechat příjemné vzpomínky, zážitky, poznávání a nová přátelství mnohdy i na celý život.
Proto pro děti není nic lepšího jako strávit se spolužáky a učiteli čas mimo školní prostředí a užít si tak volné chvíle plné zábavy, zážitků a nových dobrodružství. Připravte jim program, na který jen tak nezapomenou. Nechte se inspirovat kam na školní výlet od Rikitan a nebudete litovat.
Jednoduše i vy jako učitelé zapomeňte na běžné školní starosti i na vymýšlení vhodného programu pro žáky a nechte vyřešit vše za vás, protože nabídka je opravdu pestrá.

výlet na vodě

Na co se žáci http://www.vospspgs.cz/zaci-a-studenti a učitelé můžou těšit?
Především na odpočinek, nové zážitky a poznatky a bezstarostně strávený čas. Učitelům aspoň na chvíli odpadne spousta starostí, které za ně převezmou zkušení průvodci, kteří vás povedou celým programem. To znamená, že společně s dětmi si můžou nabitý program užívat i učitelé.
Můžete si vybrat z více možností výletů podle toho, co děti nejvíce baví a zajímá. Takže klidně můžete zajet na jednodenní výlet do jeskyně, poznávat tajemství přírody, zajezdit si bezpečně na čtyřkolkách, protrénovat všechny smysly, zažít dobrodružný výlet plný adrenalinu nebo si užít výlet dvoudenní a mít zážitky nabitý program.

hrající se děti

S výběrem konkrétního a nejlepšího řešení vám ochotně pomůže tým pořadatelů a vy si nebudete muset lámat hlavy, která z možností je vhodná pro konkrétní věkové kategorie nebo co by je mohlo bavit nejvíce.
Po návratu do školy si budete s žáky mít ještě dlouho o čem povídat a rozhodně si budete výlet chtít společně znovu zopakovat. Skvěle strávený čas mimo školu a ještě spousta nových poznatků, pohybových aktivit u zážitků, na které nejde zapomenout.