Život je krásný. Tím spíše, když si můžete koupit úplně cokoli, na co pomyslíte. A to dokonce i v případě, že na to aktuálně nemáte dost peněz. Vždyť všichni moc dobře víme, co se říká, a jak to v životě chodí: peníze tady budou věčně, ale my ne, takže je na místě si svůj život pořádně užít, aby to byla parádní jízda. Takže neváhejte ani minutu a pořiďte si cokoli, co ke svému spokojenému životu potřebujete, ať už je do krásné bydlení, moderní spotřebiče či super rychlý automobil. I když je pravda, že existuje spousta lidí, kterým toho ke spokojenému životu stačí mnohem méně, třeba splatit své současné dluhy. A i to je klidně možné.

drahé džíny

Zkrátka, jak jsme již uvedli výše, pokud jde o peníze, můžete mít, na co si jen vzpomenete. To všechno, a ještě mnohem více je možné právě díky skvělé nebankovní půjčce ušité právě na míru vašim požadavkům. Ta půjčka se nazývá americká hypotéka bez dokládání příjmů a je to snad ten nejoblíbenější finanční produkt na trhu. Lidé si ji berou opravdu houfně a hned si vysvětlíme, v čem spočívá její veliká obliba.

stát na penězích

Nikoho totiž netěší, když se mu při žádosti o půjčku bankovní úředníci probírají jeho soukromím, tedy tím, kolik vydělává, zda splácí nějaké závazky a třeba i tím, na co vlastně své půjčené peníze použije. Takový dotaz většinu lidí skutečně překvapí. Proč by se měl někdo zajímat o to, na co použijete půjčené peníze? A přece tomu tak je, a dokonce to musíte posléze doložit, tedy alespoň v případě, že si nesjednáte půjčku, která je bezúčelová.

uniknout kapitálu

A právě přesně taková je americká hypotéka. Je to typ půjčky, u které nikoho nebude zajímat, na co ji posléze použijete. Bohatě stačí, když se za sebe zaručíte vhodnou nemovitostí a nic jiného už nikdo řešit nebude. A dokonce to může být i tak, že pokud si půjčku sjednáte v té pravé nebankovní společnosti, tak se nikdo nebude zabývat ani tím, jaký je váš příjem.