Informace o erotických masáží se dostali mezi lidi v ne tak dávnou dobu, ale zato je kolem nich skutečně velký rozruch. Jde o novou, a přitom zcela odlišní formu masáže, které se však nemusíte vůbec obávat. Čím jsou tyto služby tak výjimečné a proč zahodit stud a zkusit je také?
dívka ve spodním prádle.jpg

Erotická masáž je plná erotiky ne však sexu!

Masáž je pouze doprovázená erotickými prvky, jakými jsou nahota a dotýkání se tělo na tělo. S určitostí lze vyloučit, že se pomocí této masáže dostanete k poskytování sexuálního styku.
Profesionální přístup vám zajistí vyškolené masérky, které mají všechny potřebné znalosti a praxi k tomu, abyste z jejich salónu odcházeli s pocitem blaha. Volba masérky je jen na vás, nikdo vám ji předem (pokud to nechcete) nebude určovat sám.

Nuru masážní gel a masáž, jak ji neznáte

Masérka je v průběhu masáže bezpodmínečně nahá. K masáží bude potřebovat pouze vonné oleje, které zabezpečí, aby vaše tělo bylo k masáži důkladně připravené.
Speciálním gelem, který slouží k ještě většímu prožitku a docílení maximální rozkoše složí „nuru gel“, který se používá při Nuru masáži. Tento gel je výrobek, který obsahuje mořské řasy Nori. Je to také pomůcka, která slouží i jako lubrikant. Má se postarat o to, aby bylo vaše tělo dostatečně kluzké, povolné a připravené k erotickému zážitku.
mokré prso.jpg

Důvody, proč vyzkoušet právě tuto masáž

1. Každá zkušenost, ať už je pozitivní nebo ne, nám v životě něco prospěšného přinese.
2. Takhle je to i s vnímáním erotické masáže, jakou je ta Nuru, která vás má přivést do stádia naprostého klidu, odpoutání se od veškerého stresu, který se vám hromadí v práci nebo osobním životě.
3. Masáž vás má opět naladit do života tak, abyste si ho užívali všemi smysly a plnými doušky.
4. Poskytne vám uvolnění nejen vašeho ztuhlého těla, ale vyčistí i vaši mysl od všech negativních jevů.
5. Příjemným zpestřením vám bude dokonalé vyvrcholení a prožívání orgasmu, který bude daleko intenzivnější, než na jaký jste zvyklí z prostředí domova.