Na nekonečné písečné pláže si nejspíš musíte ještě chvíli počkat, ale ani takové malé zahradní dovádění v čisté, dobře udržované vodě v bazénu, nemusí být marné. Voda je naší součástí a je nám s ní dobře. Většina dobrých věcí ale není zadarmo a pokud si chcete u zahradního bazénu užít víkendovou pohodu, ochladit se a zadovádět si, pravidelně udržovaný bazén s čistou a zdravotně nezávadnou vodou je základem.

bazén s průzračnou vodou

Naše země je v pásmu, kde je kvalita vody podle obsahu vápníku, hořčíku, železa a manganu na většině území označována za středně nebo velmi tvrdou. To má za následek velice nepříjemnou tvorbu vodního kamene. To můžete vidět na domácích elektrospotřebičích, třeba když měníte rozbitý bojler, nebo pračku.

Aby vydržel bazén dlouho krásný a všechny jeho součásti fungovaly a voda měla ty správné hodnoty které má mít, kromě mechanického čištění a ochrany používáním plachet, je třeba kontrolovat kvalitu a vlastnosti vody v bazénu. Tabletová sůl https://www.chlorito.cz/tabletova-sul pro úpravu vody je ideální.

Tvrdost vody zjistíte jednoduchým testerem a jednoduše ji upravíte na požadované hodnoty přidáním tabletové soli. Díky praktickému slisování soli do tablet je použití praktické a jednoduché. Kvalita soli, která se používá ke snižování tvrdosti je přísně kontrolovaná a její hodnoty odpovídají platným normám pro použití k úpravě pitné vody. Nemusíte mít tedy obavy, že by voda byla nějakým způsobem nevhodná ke koupání pro jedince s vyšší citlivostí.

Několikrát v roce můžete mít při nákupu bazénových tablet štěstí a stihnete objednávku zboží v akci se slevou, nebo s dopravou zdarma. A to se určitě vyplatí!

nafukovací žirafa

Váš bazén vám i celé vaší rodině přinese mnoho veselých i romantických zážitků a čas, kdy čekáte na zaslouženou dovolenou uteče jako voda. Nezapomeňte si pořídit krásné bronzové opálení, ať vám sousedi trochu závidí, až se po návratu z dovolené budete zase osvěžovat doma v zahradě.