Investice do vylepšení vašeho obydlí je nejen skvělým řešením, kam uložit vaše úspory, ale také formou, jak si udělat radost i v těchto těžších časech. Ať už se rozhodnete pro novou terasu, kde budete trávit teplé letní večery, s kamarády a grilem, anebo jen s vaší drahou polovičkou a skleničkou vína, nebo pro nový plot, který vám zajistí vytoužené soukromí, vyzkoušejte kamenný obklad rula.

Kamenný obklad rula

Společnost Stone Expert je opravdovým expertem na českém trhu. Nabízí široký sortiment obkládacích kamenů, od kvarcitu, přes pískovec až po břidlici nebo rulu. Rula je výborným materiálem pro venkovní renovaci, svoje využití ale najde i v interiéru. Barevně se točí kolem žluto hnědo šedé, její teplá zemitá barva vám dodá pocit bezpečí a klidu. Ideální je proto do koupelen nebo SPA. Vyznačuje se břidličnatostí, tedy rovnoběžnou stavbou, která dodává zajímavý vnější vzhled – zrnitost, viditelnost slídy, která vytváří třpytivý dojem nebo stébelnatý efekt. Ozvláštní tak jednotvárný dlaždicový vzhled většiny koupelen.

Koupelnový kamenný obklad

Je velmi odolná, jedná se totiž o horninu s vysokou tvrdostí. Je to nerost, který je dobře zastoupený nejen ve světě, ale také u nás v Česku. Její tvorbě se daří hlavně na Šumavě, v Orlických horách nebo Českomoravské vrchovině.

Pro vydláždění rovného povrchu se skvěle hodí kamenný rulový obklad Montata. Velké kameny tvoří ucelenou plochu, která krásně doplní prostor kolem vašeho bazénu, cestička poté spojí relaxační zónu s tou zážitkovou, tedy terasou. Pro kamenný plot nebo přizdívku se zase hodí řemínkový obklad či kalibrovaný a masivní přizdívka. S výběrem samozřejmě rád poradí kvalifikovaný personál na webových stránkách společnosti Stone Expert. Zajímavé je, že se rula považuje za nejvýznamnější skupinu přeměněných hornin, právě proto patří k vaší, anebo do vaší nemovitosti.