Ekonomický systém ve vaší firmě má opravdu své opodstatnění a velmi vám pomůže ve všem, co potřebujete evidovat, zaúčtovat, vydat fakturu. Naše firma dělá odborné přednášky, semináře, aktuality a vše, co je potřeba k tomu, abyste byli co nejvíce informovaní a mohli všechno vyzkoušet. V rámci zkvalitnění vaší firmy byste do toho rozhodně měli jít, jelikož to zajistí firemní růst a vše budete dělat rychleji, bezchybně, automaticky a všechno bude mít svoje místo.
Moderní doba je tou dnešní a moderní systémy, programy jsou součástí téhle doby a určitě si tím velmi pomůžete, to si pište. Máme několik referenčních klientů, co mají od nás program a mohou sami uznat, že jsou o polovinu práce lehčí a mají méně starostí. Navíc vše je aktualizováno a nestane se, že by tam bylo něco zastaralé. Všechno se snadno ovládá a na všechno velmi snadno přijdete.

uzavření obchodu, podávání ruky

Elektronická kancelář

Zařiďte si i vy svoji elektronickou kancelář, díky které všechno v klidu zvládnete vyřešit. Máme pro vás speciální balíčky na míru udělané pro vás z několika programů, které vy, jako podnikatelé budete potřebovat pro správnou evidenci klientů, došlých faktur, účetnictví, poradenství, archívy a tak dále. Je toho hodně, ale my jsme mysleli opravdu na všechno.

  • Pokud máte zaměstnance, tak máme o moduly pro evidenci docházky zaměstnanců, které se dají propojit i s plánováním směn a tak podobně. Budete mít jednoduchý přehled o všech pracujících zaměstnancích, těch, co jsou na dovolené nebo zrovna navštívil doktora. Můžete kontrolovat, jestli dodržují pauzy a tak dále.

dobrý nápad

Jsme specialisté, kteří vědí, co mají dělat, máme obrovské zkušenosti, několik velice nadšených a spokojených zákazníků. Všichni byli spokojeni se vším, co děláme, jak s přístupem, tak i s programy, které také výrazně všem těmto lidem pomohli. Určitě zkuste třeba zavolat. Nebo napsat.