Jste muž, co má v poslední době problémy s erekcí a potýká se i s nezájmem o milování, přestože je po vašem boku atraktivní partnerka? Došel jste tak daleko, že už jste se začal ohlížet po Viagře bez předpisu erectmax.cz, ale pak vás napadlo, že to asi nebude ten nejlepší nápad? Připadalo vám vhodnější začít řešit problémy u sebe a zjistit, co děláte špatně? Napovíme vám, abyste to neměl tak obtížné – nejvíce příčinných souvislostí, co se týče problémů v sexu, hledejte ve vašem jídelníčku a také v postoji ke stresu. Jestliže se stravujete vysloveně nezdravě a nepravidelně, přejídáte se a jíte i pozdě v noci, popíjíte alkohol, kouříte a k tomu jste pracovně přetížený v práci, nemůžete se divit, že to jde s erekcí z kopce.

dívka v posteli

Jakmile se však zaměříte na stresové vlivy a dopomůžete si vhodnými bylinkami, například Ženšenem pro podporu tvorby testosteronu, jakmile začnete nakupovat potraviny v prodejnách zdravé výživy a vytěsníte z talíře bílé pečivo, sladkosti s rafinovaným cukrem, alkohol a většinu masitých výrobků, začnou se dít s vaším tělem pozoruhodné věci.

viagra

Udržíte si ideální váhu – vadí vám tučné břicho a nadváha? Po změně jídelníčku s dostatkem vlákniny a vhodným cvičením půjdou kila dolů celkem bez problémů.

Budete mít více energie a elánu – se zvýšením testosteronu stoupá fyzická síla a chuť do života. Nebude se vás pak týkat únavový syndrom a depresivní stavy.

Změnu zaznamená i vaše partnerka – zdravá výživa dokáže i to, že se budete rychleji regenerovat a můžete i omládnout – vyhladit vrásky, podpořit růst vlasů – to vše jde a nejsou to žádné výmysly. Vegetariáni také nezapáchají a bývají pro své partnerky přitažlivější ve všech směrech i v posteli. A čím spokojenější partnerka při sexu, tím spokojenější budete i vy.

Půjde nahoru i vaše erekce – může se vám stát, že namísto dvou milostných prožitků za týden to budou tři prožitky za den. A více orgasmů za sebou. Partnerka se bude zmítat v rozkoši a stěží bude mít důvod vás vyměnit za nějakého milence.